Nasza firma

Czym się zajmujemy?

Wykonujemy pomiary natężenia i równomierności oświetlenia ogólnego oraz na stanowiskach pracy a także pomiary natężenia oświetlenia awaryjnego na drodze ewakuacyjnej.

Nasze protokoły przeznaczone są najczęściej na potrzeby kontroli przez Sanepid czy Państwową Inspekcję Pracy a także na potrzeby uzupełnienia dokumentacji powykonawczej.

  • Pomiary wykonujemy luksomierzami firmy Sonel, posiadającymi aktualne świadectwa wzorcowania.
  • Specjalizujemy się w sporządzaniu protokołów z wykonanych pomiarów w oparciu o aktualne Polskie Normy.

Działamy błyskawicznie! Sprawdź nas!

  1. Zadzwoń po natychmiastową wycenę: 535 756 203
  2. Umów się na pomiar
  3. Protokół otrzymasz tego samego dnia!

Posiadamy preferencyjne warunki współpracy dla właścicieli przedszkoli i żłobków oraz rabaty dla stałych Klientów!

Referencje

Sebastian Barski, CODEO

Firma AXO24.PL wykonała dla nas pomiary oświetlenia na stanowiskach pracy. Cała operacja – konsultacja telefoniczna, umówienie wizyty, pomiar oraz przygotowanie wymaganych protokołów – przebiegła bardzo sprawnie a przede wszystkim merytorycznie. Jako klient doceniamy bardzo dobry kontakt i rzetelne wykonanie usługi. Zdecydowanie polecamy firmę AXO24.

Magdalena Wyszyńska, DOMAR

Współpraca z firmą AXO24.PL przebiegła profesjonalnie. Firmę reprezentują Specjaliści, którzy sprawdzają oczekiwania Klienta i doradzają w kwestii doboru parametrów usługi oraz prowadzą bieżący kontakt z Klientem co sprawia, że jakość usług jest bardzo wysoka. POLECAM korzystanie z usług firmy AXO24 jako partnera, który rozumie i dostosowuje się do potrzeb i wymagań swoich Klientów.